Melek Baykal’dan ‘Cennet Mahallesi’ itirafı: ‘Bir manken ve bir türkücü ile oynamam’ dedim!

‘Ferhunde Hanımlar’, ‘Kaçma Birader: Taksim Yolcusu Kalmasın’ ve ‘Akasya Durağı’ gibi yapımlarda yer alan usta oyuncu Melek Baykal, önceki gün katıldığı bir YouTube programında ‘Cennet Mahallesi’ dizisiyle ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Dizide birlikte rol aldığı Çağla Şıkel ve Alişan’dan bahseden Baykal, ilk teklif geldiğinde söz konusu ikiliyi yapımda istemediğini itiraf etti.

“TOP MODEL ÇAĞLA’YI UNUT DEDİM”

“Yapımcımız rahmetli Türker İnanoğlu’na ‘Beni affedin. Bir manken ve bir türkücü ile oynamam’ dedim” şeklinde konuşan ünlü oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:

Çağla 20-21 yaşlarında, çok gençti. İlk set günümüzde saçlar bukle bukle, takma kirpikler ful makyaj geldi, sesimi çıkarmadım. Çağla sürekli kameraya bakıyordu. İlerleyen günlerde dayanamayıp çektim kenara, ‘Top model Çağla’yı unut. Burada ‘Pembe’nin kızı ‘Sultan’sın. Takma kirpiklerini de çıkar’ dedim. İkiletmedi, söylediklerimi harfiyen uyguladı.

“ALİŞAN’A ÇOK SİNİRLENDİM”

“Alişan da kendisini başkasının seslendirmesini isteyince çok sinirlendim. ‘Sana başkası ruh veremez’ diyerek onu dublaj stüdyosunda itekledim, giriş o giriş!”

2007’DE FİNAL YAPTI

‘Cennet Mahallesi’; Erler Film imzalı, 11 Haziran 2004 ile 9 Haziran 2007 tarihleri arasında Show TV’de yayımlanan komedi türündeki televizyon dizisiydi. 3 sezondan oluşan dizi, 119. bölümü ile ekranlara veda etmişti. Yapım, 1981 yılında yayınlanan Gırgıriye filminin dizi versiyonudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir