Magandalar Aile Arabasına Saldırdı, Bebek De Dahil Bütün Aile Hastanelik Oldu

Çorum-Samsun otoyolu üzerinde seyir halinde olan iki aile, yol verme meselesi yüzünden başka bir otomobil tarafından taciz edildi, sıkıştırıldı. Duruma korna ve selektörle tepki gösteren aile, önlerini kesen saldırganlar tarafından darp edildi. Olayda, aynı aileden biri ağır 6 kişi yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren Ahmet Özgün ve oğlu Yusuf Özgün gözaltına alındı.

Olay, 21 Haziran Cuma gecesi saat 00.30 sularında E95 Çorum-Samsun otoyolu üzerinde Kavak ilçesi mevkiinde meydana geldi.

İki ayrı otomobille arka arkaya seyir halinde olan bir aile, başka bir otomobil tarafından taciz edilerek sıkıştırıldı. Bu duruma selektör ve kornayla tepki veren ailenin araçlarının önü kesildi.

AYNI AİLEDEN BİRİ AĞIR 6 KİŞİ YARALANDI

Saldırıda 70 yaşındaki Latif Özdil, burnu ve kafatası kırılarak ağır yaralandı. 48 yaşındaki Kamuran Özdil’in kolu kırıldı ve vücudu ağır darp edildi. 62 yaşındaki Kamile Özdil ise belinden hasar aldı. Diğer araçtaki 31 yaşındaki Seyit Ozan Özdil’in bacağı kırıldı, 24 yaşındaki Müberra Özdil ve 6 aylık bebek Serra Hüma Özdil cam kırıklarından dolayı oluşan kesiklerle yaralandı.

Saldırıyı gerçekleştiren Ahmet Özgün ve oğlu Yusuf Özgün gözaltına alındı ve savcılığa çıkarılmak üzere adliyeye sevk edildi. Olay sırasında baba ve oğlunu azmettiren anne Arzu Özgün ise ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir